Sildenafil odniósł międzynarodowy sukces, dlaczego?

07 lst. Sildenafil odniósł międzynarodowy sukces, dlaczego?

                 Sildenafil jest składnikiem aktywnym występującym w dwóch najbardziej popularnych środkach w walce z impotencją – Viagrze oraz Kamagrze  . Oba z wymienionych lekarstw dostępne są w trzech dawkach, które mogą zostać przepisane przez lekarza. Powinny one zostać dobrze dobrane, gdzie pod uwagę bierze się przede wszystkim wiek pacjenta, przebyte choroby oraz oczywiście jak długo dolegliwości występują i jakie jest ich zaawansowanie.

Wśród dawek wyróżniamy na przykład 25 mg, czyli najmniejsza z nich, która oczywiście jest przeznaczona dla młodych mężczyzn, gdzie problem jest stosunkowo łagodny, a także u panów, którzy nie posiadają dużej masy mięśniowej.  Mała ilość składnika aktywnego jest także związane z małym prawdopodobieństwem pojawienia się skutków ubocznych, które wzrastają razem z ilością Sildenafilu https://aptekaprzykrzyzu.pl/kamagra.php kamagra apteka . Przy dawce tej szacuje się skuteczność na poziomie 60%, a więc wynik jak najbardziej zadowalający.

Następnie można skorzystać z dawki 50 mg, która jest najpopularniejszą z dostępnych opcji (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dawkę zwiększyć bądź zmniejszyć w trakcie trwania terapii). Tutaj skuteczność jest jeszcze większa, gdyż wynosi ona 74%. Już ostatnia z dostępnych wielkości to dawka 100 mg, która jest przepisywana przez lekarzy, kiedy mniejsze porcje nie przynoszą żadnych efektów. Jednakże szczerze nie poleca się rozpoczynania od tej dawki, lecz jej skuteczność wynosi aż 83%.

Sildenafil od 1998 roku nie traci na popularności, a jego sukces związany jest ze szczęściem oraz powrotem do aktywności seksualnej przez wielu mężczyzn, którym leki zawierające ten składnik umożliwiły powrót do normalnego życia, zadowolenia, pewności siebie oraz dobrej relacji z partnerką. W trakcie wizyty u lekarza warto więc wspomnieć nazwę tego składnika, gdyż jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach, a skutki uboczne są stosunkowo niegroźne oraz przede wszystkim rzadko spotykane.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.